| dienuska a întrebat:

Cine are catel pichinez? cum il cheama pe catelul vostru pichinez?

Răspuns Câştigător
| Liiidiaaa a răspuns:

Eu din fericire am cincibig grin
4 sunt fete si unu este baiat (si o sa mai apara cativalaughing )
Numele fetelor:
1.Sara
2.Cocolinalaughing
3.Lola
4.tutulicalaughing
si la baietel este bobita big grin

5 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Eu am ♥ Din pacate nu il pot tine la mine, pentru ca stau la apartament, dar este la bunicii mei.Este foarte dragalas si i-am dat numele Ursulet pentru ca seamana cu unul.Il am de cand eram mica si e destul de batran acum, dar tin foarte mult la el si el la mine.L-am invatat sa dea labuta laughing

| BellaCullen14 a răspuns:

Tina. E neagra si are patru ani.

| Skyglory95 a răspuns:

Eu am un catelus"Botic"

| Klau97 a răspuns:

Fratemiu si-a cumparat un pichinez acum cateva saptamani si i-a pus numele Fufi laughing, sper ca te-am ajutat. Funda?

| dienuska explică:

Bravo! sa ii cresteti mari si frumosi cum este al meu.