| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac doi caini sa se imprieteneasca? Catelul meu e baiat si are 7 luni, si al prietenei mele e fata si are 5 luni. Eu stiam ca baiatul cu fata se imprietenesc, dar cateaua prietenei mele fuge dupa cainele meu si lui ii e frica fiindca el vrea sa se imprieteneasca si e mai moale dar nu poate. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| cățelușa56 a răspuns:

Pai mai incearca sa ii duci in parc, sa le dai de mancare impreuna, sau poate nu vor pentru ca sunteti si voi acolo si cainii se ascund uneori supa cei pe care il stiu de bine.

| elisadaia a răspuns:

Pai daca ea vrea sa se cateleasca el o va simti dar doar in acea perioada