| H0lz a întrebat:

Am vazut caini care fac sex si vreau sa va intreb de ce stau coada in coada. Am vazut ca penisul masculului ramane in vaginul femelei. Imi puteti spune de ce? happy

Răspuns Câştigător
| suntaleex a răspuns:

Pentru ca i se dilata scula si ramane putin acolo asa fac si lupii mei

| H0lz explică (pentru suntaleex):

Da mersi am aflat ca asa faceau lupii dupa ce faceau ce faceau masculul se intoarce ca sa vada pradatorii ^^ Multumesc

11 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ca sa stea fraierii sa se uite la ei laughing

| H0lz explică (pentru ombladon):

Mama m-ai dat pe spate... Fa o fapta buna si da logout acolo in stanga happy

| ombladon a răspuns (pentru H0lz):

Tu ar trebui sa dai log out, cu intrebarile tale de rahat

| H0lz explică (pentru ombladon):

Daca vreau sa ma informez asta nu e o intrebare de rahat... Am catea si de aia e in calduri si ma intereseaza. Dar tu joci toata ziua counter strike ca un cocalar happy Macar taci dracu din gura.happy

| ombladon a răspuns (pentru H0lz):

Si care ar fi fost problema ta daca as fi jucat cs, nu inteleg? ce te fte pe tine grija ce fac eu?

| ombladon a răspuns (pentru ombladon):

Din intrebarile tale reiese ca joci ca disperatul GTA SAn Andreas, dormi cu bunicata in camera (lol) si crezi ca juristul este un om care injura mult laughing Sa nu uit de intrebarea "daca ma masturbez imi creste pla" laughing

| H0lz explică (pentru ombladon):

Daca nu te-ai prins, intrebarile alea erau la caterinca. Dar tu esti prea prost sa intelegi chestia asta. Nu joc San Andreas ca tine. Mie imi permite calculatorul sa joc Prototype Si jocuri din astea. dar tu te rezuimi la CS si la Zuma. Taci si gandeste. inainte sa comentezi ca un dobitoc.happy Intrebarea era pusa la T/A deci trebuie sa fie la panarama nu ca tine pui la T/A ca ti-a iesit o buba pe Putza. happy

| ombladon a răspuns (pentru H0lz):

Da cica erau puse la caterinca laughing cata vrajeala, si in caz ca te intereseaza, eu folosesc PC-ul la altceva,(cum ar fi filmele porno cu mama ta) nu la jocuri...

| Crucified a răspuns:

Ca asa e natural. laughing

| xBya a răspuns:

Foarte interesanta ocupatie ti-ai gasit. N`ai altceva mai bun de facut? Vezi sa nu 'te distrezi' concentrandu`te pe asta ca poate devi zoofil.