| sweetys a întrebat:

Bună! De ceva timp am o stare psihica nasoala și m-am gândit sa fac ceva ce îmi place că sa îmi revin. Mi-a plăcut din totdeauna sa desenez, dar vreau sa o fac altfel decât pe o coală sau pe tableta, asa ca m-am gândit sa îmi stric niște adidași pe care nu ii mai port și sa îmi încerc norocul în a-i redecora. Asa ca vreau sa știu ce fel de vopsea de textile îmi trebuie si dacă se da cu ceva lac sau soluție după ce termin de pictat, ca să nu se ducă culoarea (și sub ce denumire o găsesc).
Mulțam!

1 răspuns:
| Den1sa a răspuns:

Ai mai putea incerca sa desenezi cu fumul unei lumanari
Dar referitor la intrebarea ta uite un articol care te-ar putea ajuta:
https://www.artpic.ro/......ci-lucruri