| Tania59 a întrebat:

De curand am primit 2 catelusi si unul dintre ei nu mananca deloc.Nici macar nu se atinge de mancare si nu stiu ce sa fac ca sa manance.Ma ingrijoreaza, de 2 zile nu a mancat nimic si mereu se ascunde cand aduc mancarea. Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Inseamna ca este bolnav. Mergi cu el la veterinar.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Este bolnavior.Du-te la veterinar si spune-i ce a pătit.
Daca nu ai timp zilele astea sa mergi la veterinar ai putea sa ii dai laptic cu biberonul ca sa nu moara.
Daca sta vreo 5 zile fără sa mănânce si are sub 3 luni o sa moara sad
Ai grija de el.

Sper ca te-am ajutat si o sa mănânce catelusul cat mai curând.

Funda?