| dyenutza_7373 a întrebat:

Deci in curand vom avea o excursie cu clasa, dar oare ce pot face adica aveti idei ca si:bancuri(tari), povesti(de groaza/amuzante) si nu stiu...cine da bancuri, povesti si astept si alte povesti ii dau fundita...mersi!

Răspuns Câştigător
| blackberryth a răspuns:

Sunt o goraza de siteuri cu bancuri bune de toate felurile daca intri pe google si scrii bancuri primele trei linkuri au bancuri bune.cat despre povesti cele de groaza nu cred ca ar fi potrivite deoarece nu suna sau nu sunt la fel de super ca un film
desi poti povesti tot felul de povestiri haioase cu ce ai patit tu sau o prietena de a ta(prieten) ma bucur daca te-am putu ajuta

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pana la povesti de groaza ai grija pe ce clanta cu pasta de dinti pui mana, cine iti leaga noaptea picioarele cu scoci si mai ales vezi cine e smecherul de la sigurantele electrice care va va lasa pe intuneric@
laughing SPor

| StefanJobs a răspuns:

90% din excursiile cu clasa se organizeaza pentru ca 90% din cei care merg sa poata sta cateva zile la gramada sa se imbete. Si nu o zic ca si cum ar fi ceva rau. Si bancurile au farmec doar daca stii sa le spui. N-am inteles-o niciodata pe asta cu povestile de groaza. Nu ma prind. Bucurati-va de locul unde mergeti. Profitati de el. Faceti lucrurui pe care nu le puteti face acasa sau separati.