| AleAnyo a întrebat:

Stiti chestii de groaza AMUZANTE, ca un fel de bancuri de groaza? ca eu stiu doar unul si e tare.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Ce face fleosc-fleosc si dupa aia fass-fass?
Doi bebelusi gemeni intr-o baie de acid sulfuric big grin

Suna telefonul:
- Alo? Casa Bula?
- Doar Bula, casa au luat-o apele ieri.

Cand eram mic si mergeam la nunta, toate babele ma ciupeau de obraz si-mi ziceau "Tu urmezi!". Acum ca am crescut si merg la inmormantari, le iau pe babe de obraz si le zic "Lasa ca si tu urmezi!" big grin

Plecat pe bloc cu furculita sa vad daca mai fulgera.

De ce isi iau oltenii masini rosii? Sa le ciocneasca de Pasti.

Mergeau pe sina de cale ferata 3 betivani:
- Aualeu ce de scari in blocul asta…
- Si ce rece e balustrada…
- Ia sssst, ia-uzi, vine si liftul…

Ar mai fi multe xD

| danaalexa a răspuns:

Filme:paranormal activity, jeniffer's body filme de groaza amuzante sau comedii de groaza...(paranormal activity teoretic chiar se crede infricosator)

| AnonimA a răspuns:

Eu nu stiu da zil uh p al tautongue

| pynkkidd04 a răspuns:

Nu prea am inteles ce vrei sa zici. Dar. nu stiu cauta pe net.