| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Am si eu o prietena cu care sunt impreuna de 1luna dar in ultimul timp ne cam plictisim. Aveti idee cam ce as putea face sa nu ne mai plictisim? tinand cont ca stau intr-un sat! Mersi

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Nu stiu sincer ce sa te sfatuiesc, nu am stat cu vreo fata cand am mers in avcanta la tara mai mult de 3 saptamani.la mine distractria insemna bulaneala, chinuit prietena si la inceput o plimbam prin locurile intunecate de la marginea satului(nu de alta dar se prinde te tine ca un scai si te tine in brate de parca nu ar vrea sa iti drea drumul toata viata)
sper ca ti-am fost de folos

3 răspunsuri:
| Pikachhu a răspuns:

Comportati-va si voi ca 'animalele'.laughing

| Cretinu a răspuns:

Tovarase,invit-o pe la tine jucativa carti, dar sa fiti mai multi si pe inserat poate dorme la tine, si asa va si cunoasteti mai bine

| Mariinellaa a răspuns:

Ca sa nu va mai plictisiti cheam'o la o plimbare cu bicicletele, vizionati un film, un picnic. Sper ca ti'am fost de ajutor. happy