| GabrielaBtw a întrebat:

eu am 2 hamsteri si i-am hranit mai mereu cu ce mancam eu, acum nu mai mananca ce le dai si nici mancare de hamsteri. Ma chinui sa ii hranesc, vreau parerea voastra cum as putea sa ii readuc la mancarea de hamsteri sad

2 răspunsuri:
| Allinn a răspuns:

Pai nu le mai da ce mananci tu, acum cred ca s-au imbolnavit, eu asa problema am avut cu [, ] cainele meu si apoi nu i-am dat ce mancam eu un timp si si-a revenit. Deci incearca cu mai multe alimente si vezi ce-i place, dar sa fie sanatos daca se poate. happy Oricum hamsterii nu traiesc chiar asa de mult maxim 3 ani. Succes happy

| Alex_Yord_1985 a răspuns:

Daca nu maninca incearca sa le dai carne sau legume si fructe de toate felurile.
include si orz sau porumb tare