| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Bun de Tot sau Super Mamma? Nu vreau răspunsuri de genul nu e mâncare sănătoasă sau mănâncă acasa etc. Ce alegeți între Bun de Tot sau Super Mamma? Unde are parerea voastră gust mai bun mâncarea?

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ha? Eu credeam ca te referi la brandul Bun de Tot al celor de la Dacia Plant, au produse excelente si sanatoase. Daca e vorba de fast food, din pacate nu te pot ajuta ca nu am auzit de ele ca restaurante fast food si sigur nici nu am mincat pe acolo. :( https://www.daciaplant.ro/categorii-produse/produse-alimentare.html