| Loredana1997 a întrebat:

Buna eu am gasit o catelusa acum un an, de 4 luni am tot fost de 3 ori la veterinar, la 2 veterinari si unul spune ca are caderi de calciu altul spune ca s-a speriat rau de cand am tuns-o eu, se sperie foarte usor si tremura de fiecare data cand vine de afara chiar daca sta 2-3 minute doar, de fiecare cand o duc la veterinar ii da o injectie si isi revine 3-4 zile atat, unul dinter ei mi-a spus ca are 8 ani...de ce este asa catelusa mea? de mancat mananc si bea apa, dar nu mai este jucausa deloc! ce facea prin casa fugea de dadea perdeaua joslaughing si acum doar sta in patutul ei si tremura, intr-un timp i-a mers burta si i-am dat ceva praf galben si pneutr infectii de la medic 5 zile, ce ziceti sa-i cumpar niste calciu si magneziu de la farmacie si sa ii dau eu? ..alt veterinar nu este si in alt oras eu nu am cu ce s-o duc...ce sa facsad?

3 răspunsuri:
| AlexClAuDiU a răspuns:

O raceala nu tine 4 luni, ar trebui sa faci ce a zis veterinarul inceraca daca o iubesti, daca vezi ca nu are efect suna vetrinaru si zii ca ii cel mai prost veterinar, daca nu isi revine de la medicamentele care ti-lea prescris incerca sa mergi la alt veterinar... sper sa isi revina, saluta catelusa din partea mea.BAFTA

| Laurallaurra a răspuns:

Probabil este batrana si nu vreau sa te intristez dar na... poate va murii. Oricum pot fi diferite cauze, chiar si o raceala. Nu stiu, suna mai multi medici veterinari si povestestele!

| noNamez a răspuns:

Ai putea sa ii faci un tratament sau ceva.