| xJeniferx a întrebat:

Buna!

exista facultati de dreasaj(dresaj pentru cai,caini, etc)?
daca exista imi puteti da exemplu de facultati(nume, in ce oras)
sau exista doar cursuri legate de dresaj

fundahappy multumesc anticipat

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu, nu există o facultate, ci există cursuri de pregătire, sau poți învăța singură cum am învățat eu. Dacă totuși ești pasionată de animale ai putea să dai la medicină veterinară și după ori să-ți deschizi un cabinet veterinar ori să urmezi cursurile și să te faci dresor, sau poți să nu faci facultate deloc.
Dacă ai întrebări despre dresajul câinilor și vrei să-ți dau câteva sfaturi de bază contactează-mă pe facebook și dacă îți place pagina mea te aștept cu un like:
www.facebook.com/Yodapuffy?fref=ts

| h3r a răspuns:

Nu, decât cursuri.

| xJeniferx explică (pentru h3r):

Mersihappy

| h3r a răspuns (pentru xJeniferx):

Pentru nimic! O să ai timp de toate.
Și așa, vrei să te faci medic veterinar.
Ăsta e un început.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta intrece orice limita.La Dragoste si sex vrei sa inveti Dresaj Canin?
Scrie-i D-lui Matei Horia la Dresaj Canin, te va ajuta.

| xJeniferx explică (pentru anonim_4396):

Este cea mai citita categorie si sunt sanse destul de mari ca sa mi se raspunda mai repede, daca nu aveai un raspuns pentru mine puteai sa ti pentru tine comentariul acesta stupid dupa parerea mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru xJeniferx):

Tu mergi la farmacie sa cumperi fier beton? Respecta regulamentul TPU.Si daca nu ai vazut, ti-am dat numele cuiva autorizat in Dresaj Canin.

| xJeniferx explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt singura care pune intrebari care nu fac parte din categoria sex&dragoste.multumesc pentru nume...imi pare rau ca am pus intrebarea la categoria asta. acum este okwinking? este mai bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Controleaza-ti vocabularul ca sunt mai mare decat parintii tai.Si nu mai lansa comentarii fara sa stii despre ce este vorba.Respecta regulamentul.

| xJeniferx explică (pentru anonim_4396):

De unde sti ca esti mai mare decat parintii mei? in fineoh go on; cand o sa'l respecte toata lumea il respect si eu...am avut nevoie de niste raspunsuri urgente pot zice si am pus intrebarea la categoria asta, nu este ca si cum as fi omorat pe cineva, se mai intampla sa puna diferite persoane intrebari care nu apartin de aceasta categorie