| Lisa258 a întrebat:

Ieri cand am venit de afara am calcat-o din greseala pe catelusa mea pe labuta cu rola....si a devenit mai agresiva adica ma musca in continu si ma maraie...ce pot face? FUNDA!

3 răspunsuri:
| TurcoaicaTa a răspuns:

Incearca sa te impaci cu ea dai de mancare ce ii place ei incearca sa te joci cu ea.

| Lorena0189 a răspuns:

Buna! cand ai calcato ea s-a suparat si a reactionat normal. Dar iti spun ceva din experienta... cand o vezi ca doarme du-te langa ea si mangaeo si asa cand se va trezi te va vedea ca esti langa ea.

| NicollNikkyKv a răspuns:

Probabil ca maraie deoarece crede ca vrei sa o atingi la labuta si o doare.Du-te cu ea mai bine la un doctor veterinar sa iti spuna ce are, labuta nu cred ca e rupta, probabil are ceva la articulatie.
Incearca sa ii arati ca nu ii faci nimica...si poate asa nu va mai marai sau te va mai musca! :*