| AnimalLover02 a întrebat:

Buna,imi da cineva niste sfaturi despre cum sa-mi astept hamsterul acasa? Nu vreau sa par ciudata sau asa laughing doar ca vreau sa se obisnuiasca cu mine... Vreau sa-i fie bine din prima zi care va veni acasa,dar nu stiu de unde a incep nu prea am imaginatie happy Din prma zi vreau sa-i fac o salata de fructe, sa ne jucam dar nu stiu in continuare ce sa fac(si in urmatoarele zile )

FUNDA pentru cele mai multe sfaturi si pentru cele mai bune happy
P.S nu vreau link-uri luate de pe net! Vreau din propria voastra experienta sau ce idei aveti voi happy happy happy

Răspuns Câştigător
| Yssy12 a răspuns:

Pai ii trebuie alaturi de cutie un loc de joaca. Incearca sa nu il stresezi ca el ziua doarme, noaptea se joaca. Pregateste-i cusca cu tot ce trebuie, apa de toate big grin Nu stiu de ce nu pot sa iti pun raspuns asa ca am pus aici. Bafta cu hamsterul big grin

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Stai linistita.el oricum nu are treaba cu tine.nu-i caine.

| AnimalLover02 explică (pentru express11):

Documenteaza-te mai bine! happy

| Yssy12 a răspuns (pentru AnimalLover02):

Pai ii trebuie alaturi de cutie un loc de joaca. Incearca sa nu il stresezi ca el ziua doarme, noaptea se joaca. Pregateste-i cusca cu tot ce trebuie, apa de toate big grin Nu stiu de ce nu pot sa iti pun raspuns asa ca am pus aici. Bafta cu hamsterul big grin