| Ganja1st a întrebat:

Intrebarea mea este in legatura cu un joc popular "cs" 1.6 deci pe un anumit server m-am certat cu un admin infine am luat destroy dar din pacate acum numai pot sa-mi activez CFG, bhop sau chiar no-recoil (pe sv care stiam ca pot sa am) la cfg mi se activeaza doar jumate din comenzile date in el restul imi da erori in console cat despre bhop si no recoil nu se activeaza absolut de loc stiti cumva o rezolvare?(fara raspunsuri fara sens cu ce joc eu ca nu asta am intrebat vreau doar rezolvarea daca se poate)

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Incearca sa stergi userconfig.cfg si sa-l inlocuiesti cu unul facut de tine.
Apoi ca sa previi destroy, seteaza permisiunea fisierului la "read only". Daca ai un cfg care vrei sa ti-l activeze automat intri in userconfig.cfg si adaugi la sfarsit exec numelecfgului.cfg

1 răspuns:
| AddictedToMDMA a răspuns:

Reinstaleaza-l... cand jucam si eu cs-hns mai luam cate-un destroy si nu-mi mai mergea scrool-ul pentru. bhop. Te sfatuiesc sa nu mai joci cu no-recoil... nu mai are niciun farmec!