| IuliaRadeanu a întrebat:

M-am gandit sa ma apuc de vlog. STIU...toata lumea o face. Dar, eu vreau sa fac acest lucru serios si original... M-am gandit la tot, mai putin numele straight face Help me..please.F.U.N.D.A!

5 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

De ce nu folosești numele tău?
În fine, dacă nu vrei să folosești numele real, cel mai bine ar fi să alegi ceva are să aibă legătură cu ceea ce faci.
Din nou, cea mai bună alegere este numele tău real, sau un alt nume, dar normal, gen Anda, Maria, etc. Sunt deja prea multe "Pufulete", "Oreo" pe youtube...
Sfatul meu e să nu te apuci dacă nu ai o cameră decentă...
Baftă.

| JstGeorge a răspuns:

Salut. Si eu vreau sa ma apuc de vlog. Te poti inspira de la Tequila sau zmenta, sau maxsipunct. Eu ma numesc George si atat. Poti sa iti zici iuli. Iulia sau altele. Daca vrei nu trebuie sa aiba legatura cu numele tau. Si daca te ajuta, la inceputul videourilor poti sa spui Key Hey si la final Key Bye. Daca vrei sa te ajut cu ceva, cautama pe Google+ George.Si.Atat. Key bye

| Figgernaggot a răspuns:

Numele trebuie sa aiba legatura cu subiectul canaluiui tau de youtube. Nu poti sa te numeati ponei daca vorbesti despre menstruatie si cancer vezical. Parerea mea.

| LouannaCutiepie a răspuns:

Pai, având in vedere ca te cheama Iulia, as zice ca un titlu gen " Iulii's Vlogs " ar fi perfect. Sfatul meu este sa fii originala, sa nu copiezi saluturi sau genuri de nume de la alți YouTube-eri. Asta, daca vrei sa faci vlog in pare si armonie, fara sa ti-o iei in bot de la unu' cu fobie de plagiere laughing. Oricum, cel mai bine este sa fii creativa happy

| vanesaandra a răspuns:

Pai..Nu trebuie sa aiba,, musai'' legatura cu numele tau poti pur si simplu sa te numesti:COPAC
Dar nu inseamna ca trebuie sa vorbeste numai despre copaci bine asta e un exempllu prost laughing
Sa zicem te numesti FloryFloarea laughing
Poti vb despre orice dar din cand incand fa-ti timp sa vb si despre flori laughing
Noroc happy