| ImHere a întrebat:

vreau sa ma apuc de un vlog si trebuie sa fac ceva original.
m-am gandit sa fac ceva de genu': "Urmatoarea carte..." si eu cu cativa prieteni. intr-un episod de pilda, sa facem cu provocari ce sa mancam, in altu' ce sa facem pe strada si tot asa.
Ce parere aveti? big grin

3 răspunsuri:
| Bless31 a răspuns:

laughing si eu vreau... am cumparat o camera de filmat buna dar nu prea imi vin replicile... bafta!laughing

| ImHere explică (pentru Bless31):

Eu inca nu am luat camera, am una cu care pot asa de inceput, ca poate n-o sa-mi mearga cu vlogu' si ma aleg cu camera cu care ce naiba fac? Daca merge treaba, cumpar.