| anonim_4396 a întrebat:

M-ar interesa adoptia unui pui de Rottweiler, Cane Corso ori Bulldog American preferabil mascul. Daca ma puteti ajuta, astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| CVE12 a răspuns:

Nu va inteleg de ce toti vreti caini duri ca rott sai pitt sai bulldog..frate! cainele nu este facut pentru bataie idiotilor! este facut pentru a ajuta omul.voi pruncii sunteti obsedati de agresivitate.in opinia mea acestie nu ar trebui incadrati la categoria,, caini''.