| Afrodita_9380 a întrebat:

ma cam plictisesc(rau d tot). ce ar trebui sa fac...in afara d iesitul cu prieteni(ploua cu galeata)

15 răspunsuri:
| Smiley a răspuns:

Buna! Ai putea sa desenezi,sa te joci cu animalul de companie(daca ai),sa desenezi,sa citesti o carte sau o revista,sa raspunzi la intrebari pe TPU,sa iti faci unghiile,fa poze,vorbeste pe mess,asculta muzica,fa-ti temeletongue, sa te uiti la TV, si multe altele.Trebuie doar sa te gandesti. Funda?

| Céline7 a răspuns:

Poti sa joki ceva,sa dai rs pe TPU,sa urmaresti un film,sa-ti faci poze, sa te machiezi, sa asculti muzica ect.Sint multe lucruri pe care ai putea sa le faci gindeste-te bine ceia ce vrei, fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici nu o sa te plictisesti :http://faraplictiseala.weebly.com! O multime de lucruri te asteapta!

| DeeaBlondiii a răspuns:

Sunt diferite jokutri online pe care le poti juca cu prieteniibatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Famelia11 a răspuns:

Te uiti la tv, citesti, desenezi, calculatorul, scrii jurnal, iti faci poze in diferite vestimentatii, iti sortezi hainele ( de care mai ai nevoie si de care nu ), iti faci manichiura, etc.

| GabrielaSandica a răspuns:

Ceva interesant si creativ pentru tine

| Alex3 a răspuns:

Hmm www.collegehumor.com / jocuri browser

| georgetzop a răspuns:

Dormi cateva ore pana sta ploaia sau citeste cevahee hee dar mai buna e prima varianta

| RFP a răspuns:

Citeste ceva.

| skumpimalina a răspuns:

Poti sa citesti reviste,sa asculti muzica,sa te joci niste jocuri,sa te uiti la un film,sa vb cu prietenii la telefon(doar daca nu sunt in vacanta ca sa nu ii deranjezi), sa-ti faci poze, iti faci manichiura. Sper ca te-am ajuta... funda?

| lips a răspuns:

1)poti sa cauti jocuri pe calculator 2)te documentezi despre ceva interesant 3) citesti reviste cum ar fi BRAVO, BRAVO GIRLS http://bravonet.ro/ SAU SA FACI TESTE CUM AR FI http://bravonet.ro/blog/category/funzone/teste/ 4) ITI FACI UNGHIILE http://bravonet.ro/blog/category/funzone/teste/ 5) dresezi animalul de companie ( daca ai:d) 5) asculti muzica 6) iti gasesti o muzica, care-ti place si faci o coregrafie dupa ea 7) uita-te la un film 8) te machezi 9) canti karaoke 10) incerci sa faci chiar tu un filme te gandesti la scenariu ^_^ 10 idei interesante sper ca te-am ajutat :x funda (funda)?

| Roxana_9117 a răspuns:

Uita-te la un film bun. big grin

| cosmindesteptul a răspuns:

Eu as spune ca poti citi ceva, asculta muzica, si altele gasesti u noroc