| dumixer a întrebat:

Ce pot face cand afara ploua si ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| LovehopeTrust a răspuns:

Pai. 1.iti faci temele (daca esti la scoala)laughing
2. te joci vreun joc interesant pe net.winking
3.intri pe FaceBook.
....si alte chestii laughing

| dumixer explică (pentru LovehopeTrust):

Pai de scoala m-am lasat pe fb am stat pana mai devreme si sa ma joc nu am ce...

| LovehopeTrust a răspuns (pentru dumixer):

Atunci intri pe Twitter (daca ai) sau nu stiu dai drumul la muzica la maxim si incepi sa dansezi pana ametesti si joc poti sa te joci pe fb ca sunt acolo o groaza de jocuri laughing

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

1.Stai pe TPU si raspunzi la diferite intrebari.
2.Te uiti la un film, asculti muzica sau te uiti la diferite videoclipuri amuzante si nu numai pe youtube de ex. mie imi plac f mult demo-urile de la Samsung si Sony http://www.youtube.com/watch?v=WEjbnQj6BrY&feature=related
3.Pictezi ceva (daca iti place)
4.Citesti o carte
5. Faci niste exercitii pentru intretinere -miscarea e sanatate curata.
6. Poti crea diferite site-uri (blog-uri) cu pasiunile tale.

| Dudyy a răspuns:

1. Stai pe facebook
2. Joci Ninja Fruit
3. Asculti Muzica
4. Te joci ceva interesant
5. Vorbesti cu prietenii
6. Mergi la un prieten

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Citeste o carte. happy

| denisalin9 a răspuns:

Fa sex