| iuandfto a întrebat:

Toti stim ca saptamana asta avem vacanta. Ma intrebam ce as putea face ca sa nu ma plictisesc (in afara de iesitul cu prieteni). Aveti idei?

3 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Sa te duci in excursii si vacante impreuna cu familia. Poti face fapte bune in aceasta perioada ajutandu`i pe cei nevoiasi.Sa asculti muzica,sa te joci la calculator,sa citesti si o carte buna,filme frumoase cu ocazia Pastelui, sa mergi la biserica sa te spovedesti si impartasesti, sa faci cumparaturi, sa iesi la o inghetata ca tot e frumos afarasmug.
Bft:*

| contpublic a răspuns:

Incearca jocuri noi! sau fa lucruri BUNE pe care nu le-ai mai facut va fi amuzant! sper ca te-am ajutat!

| ChocooxD a răspuns:

Sa stii ca ai o intrebare destul de satisfacatoare eu zic ca nu esti nici prima dar nici ultima persoana care este innadusit (sufocat)de incomoditatea peretilor cred ca ar trebui sa faci ceva util poate sa gasesti ceva care sa te scoata in avans cum ar fi ceva de genu sa-ti gasesti poate un hobby pe care sa il practici niste ideicall meantatul
-dansul
-sportul
-etc.
pup sper ca te-am ajutat...