| fluturas2 a întrebat:

Afara ploua si ma plictisesc ce pot face?

Răspuns Câştigător
| SMTHING a răspuns:

Iti chemi prietena ta cea mai buna la tinewinking sa stea o noapte 2 la tinewinking va jucati ceva,la pc,mergeti in centru la o pizza, dansati, stati treze pana la 3 noaptea si vb cu baieti pe messwinking faceti farse la telefon laughing

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Raspunde intrebarilor pe TPU.

| SMTHING a răspuns:

Mercii di funda love struck

| cățelușa56 a răspuns:

S-a te joci cu animalutul tau sau sa stai pe TPU

| clau25 a răspuns:

Uita-te la tv, danseaza, asculta muzica, citeste, uita-te la un film, vb cu prietenii, fa ceea ce iti place sa faci! bye

| lipitoOarea a răspuns:

Poti sta pe TPU. E cea mai buna idee care imi vine in minte la ora asta.

| L_8134 a răspuns:

Stai in ploaie ^^" glm...deseneaza, canta, priveste la TV, asculta muzica...trebuie sa faci ceva._.