| KinderBeeeib a întrebat:

Hey.
Poate stiti din intrebarea mea precedenta ca voiam sa imi iau caine dar mama nu este de acord de nici un fel si nici pisica(mai am un caine in apartament dar apartamentul e mare si am si timp si am decis sa mai luam un animal).Am avut in apartament tot felul de animale pana si gaini laughing (da, in apartament) vreau un animal care sa nu fie inactiv gen pestii sa ma plictisesc de ei.Dar nici unul care sa ma trezeaza la 5 dimineata sau mai devreme (am avut agapornis deci... ).Mi-ati recomanda ceva care sa nu fie inactiv sau prea nebun cum mama nu vrea nici caine nici pisica si nici hamster. Merci.

4 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Un papagal din ala mare, gen micul alexandru, broscute testoase, iepurasi.

| Meowww a răspuns:

Un iepure. big grin Nu face zgomot si e distractiv sa te joci cu el...

| Elenaeli22 a răspuns:

Eu in locul tau daca as fi la bloc mi-as lua un iepure nu face zgomot si e foarte distractiv sa te joci cu el

| GuRiTzZzA a răspuns:

Pai eu am un hamster e destul de dragalas si nu face zgomot mare si e foarte activ.De hranit e foarte simplu, seminte de floarea soarelui pe care la gasesti la orce magazis si iarba... sper ca ti-am fost de ajutor!