| Malik_Mihaela_2000 a întrebat:

Buna! Mi-a dispărut motanul de vreo câteva zile, care ar fi șansele să se întoarcă? (Îl am de aproximativ 3 ani și e prima oară când mi se întâmplă asta)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt mama omida sa prezic cand se va intoarce motanul dar eu zic sa ai rabdare ca va veni inapoi.

| Monst a răspuns:

L-ai cautat peste tot pe sub masini, prin boscheti, pe oriunde se putea ascunde de zgomote? Sansele sunt slabe si mie mi-a mai plecat motanul cateva zile si s-a intors. Poate l-a luat cineva si cand scapa se va intoarce.Ai cautat prin vecini?

| Stelian2015 a răspuns:

Cauta-l!

| TalentDinPântec a răspuns:

Dacă nu e mort, se întoarce sigur.

| sierra1 a răspuns:

In procente: < 10