| Costelus710 a întrebat:

Salut, motanul mi-a dispărut de 3 zile de acasă ( Îl am de când era mic și are 3 ani; nu e castrat ) sunt șanse sa se mai întoarcă?
Mi-e foarte dor de el, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Aileen a răspuns:

Se intoarce sigur atata timp cat e in viata. MA gandesc ca nu locuiesti la bloc. Matusa mea mai patea cu motanu ei asa, dar se intorcea el dupa ce.si facea treburile prin zona

1 răspuns:
| HerculePoirot a răspuns:

Pfff si mie mi-a fugit motanul de 1 an de acasa si nu s-a mai intors...Am asteptat primele 2 saptamani cu sufletul la gura in speranta ca se va intoarce dar nu a fost asa... Poate nu a fugit el, poate l-a luat cineva(exact cum suspectez si eu la mine).In schimb daca nu a fost luat si nu e tinut "ostatic", cu siguranta ca se va intoarce doarece toate pisicile se intorc la stapanii lor mai devreme sau mai tarziu.Eu m-am resemnat cu ideea ca ar mai veni si mi-am luat alta pisica cu toate ca eram foarte atasat de motanul respectiv. Sper sa ai mai mult noroc decat mine! Salut!