| Ghitun_Mihai_1973 a întrebat:

Motanul meu mai disparea pentru cateva zile dar se intorcea. acum a disparut de o săptămână si nu il mai gasesc.precizez ca nu este castrat

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Și mie mi-a mai plecat câinele de acasă, se ducea la cățele, stătea câteva zile de îl dădeam dispărut și apoi venea înapoi. Cred ca și
la motani e la fel, le place sa umble.

| RoyalJakiro a răspuns:

Motanii mai au intentia de a pleca de acasa pentru mult timp daca au observat ceva interesant. Eu zic sa mai astepti o saptamana, daca nici atunci nu revine, din pacate este posibil sa fii patit ceva, sper sa nu fie asa. Bafta!

| EraserHead a răspuns:

Nu te ingrijora e ceva la animalele sa plece cateva zile de acasa. O sa se intoarca sigur. Ce poti face tu acum e sa il asteptila pragul usi cand vine. happy

| LeVej a răspuns:

Dacă nu vine acasă în curând... poți să l declari decedat. Rip sad