| Bogdan4688 a întrebat:

Buna mi-am luat un caine lup-malamut de 1luna si jumatate si nu stiu ce mananca. Cine stie cat mai mult informati despre ingrijirea cainelui lup-malamu(corcitura intre lup si malamut) de ex : ce mananca, cand il vaccinez? FundOi+Votutzz

1 răspuns:
| Ooopss a răspuns:

Daca este lup-malamut asta nu inseamna ca are nevoie de ingrijire speciala laughing
Trebuie sa ii dai de macare ceea ce ii dai si unui caine obisnuit.Hrana uscata si umeda cumparata din petshop. Vorbeste cu veterinarul si el te va ghida, iti va zice ce si cand sa ii dai de mancare pe masura ce va creste.Cat despre primul vaccin trebuie facut la 2 luni.PA PA>