| sasha1265 a întrebat:

Mi-am luat un hamster chinezesc de curand. Problema este ca s-a ingrasat cam tare si vreau sa il pun la slabit. Cine ma poate ajuta? Cam cata mancare sa ii dau pe z? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| justmegirl a răspuns:

Sa incerci sai dai mancare putin si des, sa ii cauti niste mancare mai sanatoasa sa zicem, si sa-l alergi prin casalaughing

Succes cu hamstericaa

funda?smug

3 răspunsuri:
| Weeedha a răspuns:

Ca ratie, da`i 3/4 din cat ii dadeai pana acum! si ai grija sa nu dormiteze toata ziua!

| blagasamuel a răspuns:

La slabit laughing... fii serioasa

| Crystina_6663 a răspuns:

Pai nu stiu ai putea sa mergi cu el la un veterinra sa i recomande ceva sau poate asa se fac eihappy funda?batting eyelashes