| michelle2221 a întrebat:

Nu de mult am luat plati (pesti) si azi am observat ca unul a lipstit (unul mic si mai slabut) care inainte de a disparea statea jos si nu mai se misca... Chestia este ca nu ii gasesc in acvariu si nici nu este mort pentru-ca nu l-am gasit la suprafata. Ar fii ca se mananca intre ei? Multumesc FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ramona000 a răspuns:

Funda?

4 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Daca era mic si pui uni pesti chiar si mama lui il mananca
Tipuri pesti mananca intre ei - Informatii Pesti, tipuri pesti mananca
Pestii din acvariu se mananca intre ei - Informatii pestii din acvariu funda plizbig grin

| Ramona000 a răspuns:

Pestii din acvariu se mananca intre ei - Informatii pestii din acvariu...

| Lari02018 a răspuns:

Depinde ce pesti ai, dar este posibil si sa se fi mancat intre ei
funda?