| Zellen a întrebat:

Buna happy o sa am un bichon maltez(baietel) si vreau niste nume big grin dar nu din alea comune cum ar fi pufi etc happy FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Miranda27 a răspuns:

Si eu o sa am un catelus bichon maltese, tot baietel, sambata happy. Eu ii dau la al meu numele Shelby (se pronunta Șelbi) dar imi plac si Kasey, Fluff, King, Lord, Maxi si Boy. Succes si sa ne anunti ce alegi! big grin

| Zellen explică (pentru Miranda27):

Maxi sau Boy big grin eu mai am ceva de asteptat. laughing)

3 răspunsuri:
| Ralucaa69 a răspuns:

Randy, Oxi, Ino, Bruno, Marx

| JustinDaniel a răspuns:

Curaj, Pufulete, Albus, Joki, Nomiki, etc. cel mai bine e sa vezi la ce nume raspunde el mai bine adica, reactioneaza mai rapid! happy