| aNdRaSkUmPy a întrebat:

Heeiii! Cum am zis si in intrebarile anterioare, imi voi cumpara un caine, respectiv Bichon Maltez. Marti il voi primi si este baietel big grin :3 Ce nume sa ii pun? Este alb, micut si "dlagalas" :* laughing Vreau un nume care sa sune dulce, nu "azor" sau chestii trestii... Cev de genu' "Fluffy", ceva. "misto" laughing
Dau funda pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| LeeInNa a răspuns:

Pufy,Dody,Whity,Snowy,Pufulet,Dragalas,Pinky,Rolphy, Nasturel,Yuki,Coco, Azorel,Happy, Maxi,Rovi, Jojo, Papi, Pongo, Didi, Joly, Norocel, Spichi, Deni, Dudu, Sparchi. happy Pa, pa happy

4 răspunsuri:
| andri22 a răspuns:

Boby :*

| cristinicamititica a răspuns:

Puffy, nicky, axy, codita, nevy...

| alina17ilinca a răspuns:

Yuki, mi se pare un nume dragut si suna bine, plis ca daca zici ca este alb i se potriveste perfect pentru ca yuki inseamna "zapada" in japoneza, deci alb ca zapada laughing))

| Adela_Adelycious_1994 a răspuns:

Lulu,lolipop,milky,Puffy,Fillip,Drendi,Didu,Itta,Zuzu,Bella(- Chiar daca e de fata ), Della, Yaky,Bubu,Pufosel,Adda, Drinky, Bousy, Bitza, alexis, beauty, buffy, bunny, Candy, dodo, ice, Kandy, otto, princess, peky, riky, Sper ca te-am ajutat dar daca totusi nu iti place poti intra aici si gasesti multee
->>http://www.animale.ro/nume-de-caini