| razvilol a întrebat:

papagali ymei au inceput sa aiba diaree. Cred ca din cauza ca le-am dat spanac. Da deja de 3 zile au ce sa fac? Le dau un medicament pentru asta da nu le trece.

Ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Nu e bine sa le dai frunze, spanac. Mai bine le dai altceva. Zic din propria experienta, asa mi s-a intamplat cu 2 canari.

| MarianM8777 a răspuns:

Alta data nu le mai da spanac sau alte frunze.ce sa zic...nush.ce medicamente ai incercat? incearca sa le dai OxitivitS sau vitamina AD3E...succes si Respecte!

| razvilol explică (pentru MarianM8777):

Le-am dat oxifuran amestecat cu vitamine si minerale si au inceput sa isi revina laughing)

| MarianM8777 a răspuns (pentru razvilol):

OK...bine ca isi revin! happy