| AndreeaIasmina a întrebat:

am o iepuroaica si de fiecare data cand o dau la iepuroi nu fata..adica cand o dau la iepuroi o ia si dupa o saptamana o mai bag in cusca lui sa vad daca o luat..si ia dar cand trebuie sa fete nu mai fata..de ce? poate ii prea grasa?

2 răspunsuri:
| greculivia12 a răspuns:

Poate fi vina iepuroiului, ar fi bine daca poti, sai ii supraveghezi ceva timp sa vezi daca se imperecheaza, sau poate al tau e baiat si nu ai verificat bine, la iepuri sexele se diferentiaza greu.

| AndreeaIasmina explică (pentru greculivia12):

Nu iepuroiu ii de vina..ca am dat-o si la iepuroiu unor vecini care au o ferma de iepuri..si tot nu ia.ii iepuroaica 100%