| TheWildRose a întrebat:

perusul meu e de dimineata umflat in pene si inchide mereu ochii ca si cand ar dormi eu sunt la scoala pana la ora 17 si acum cand am venit tot asa l-am gasit...o fii obosit sau are altceva?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este singur sa stii ca ii trebuie o pereche. Fara gluma.

| Alexandru0007 a răspuns:

Poate s-a plictisit de viatahappy

| gabyS98 a răspuns:

Posibil sa fie obosit

| Justrollin a răspuns:

Moare.

| rezervatro a răspuns (pentru Justrollin):

Bai...ce superi fata? ( cred ca e fatalaughing. tu de unde stii?

| BiancaAlecsandra a răspuns:

Probabil a racit ar fi bine sa-i cumperi vitamine de pus in apa si sa-i dai morcov (si ai mei fac asa si le trece dupa ce le dau). daca nu ii trece ar fi bine sa-l duci la un control

| Alecsander98 a răspuns:

Nu este o problema grava. Si ai mei fac asa. Nu trebuie sa te sperii. O fi obosit sau doar putin racit.

| BarOsanu99 a răspuns:

CRed ca e obosit dar poate are probleme maingrave, eu cred ca merita vazut de un doctor

| rezervatro a răspuns:

Si eu am perusi, dar inca nu mi-au facut asa ceva... de obicei, la mine, se inrosesc la ochii daca le dau drumul prin casa. am citit mai demult, totusi, ca asemanatoare simptome ori nu s-a odihnit destul, ori mancarea nu-i buna...da` cred ca cel mai bine sa mergi la un veterinar sau intr-o farmacie veterinara. cel de acolo va fi cel mai in masura sa te ajute!

| TheWildRose explică:

Du-l la veterinar cat mai repede posibil asa s-au manifestat si ai mei inainte sa moara vorbesc serios nu fac misto sau ceva de genul dar crede-ma mai bine il duci acum la veterinar decat sa iti para rau mai tarziu ca nu l-ai dus.

| Ionyyyy a răspuns:

Si am avut si la mine sau umflat si tot inchide-au ochii si apoi i-am gasit mortii pe rand.