| anonim_4396 a întrebat:

Pisca mea e rasa pura british si am lasat-o afara pentru ca sa incalzit dar am facut cred o greseala mare. Au venit motani simpli la ea. Daca pisica se imperecheaza cu motanul nu mai e rasa pura pisica desigur ca puii nu vor fi. sunt trista pentru ca stiam pe cineva care are fix asa rasa si sa faca pui de rasa pura dar na...niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pisica va fi în continuare rasă pură, însă puii nu vor mai fi. Dacă nu dorești puii, îi poți da spre adopție. La viitoarea împerechere, poți stabili cu proprietarii celeilalte pisici de rasă, cum să faceți... Îi împrumuți tu pisica, ori îți împrumută ei motanul... ))
http://www.clubanimaledecompanie.ro/......an-97.html

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Ha? Zici de pisica ta ca nu mai e rasa pura daca se imperecheaza cu un motan? Ce legatura are?! laughing Rasa pura tine de motanul si pisica din care provine ea, nu cu ce motani se imperecheaza.
Si ce sfaturi? ce vrei sa mai facem acum?