| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Cum se numeste rasa aia de pisica
care are o fata asa mai trista? laughing
Gen motanul ala tardhee hee).

Răspuns Câştigător
| vangaelis a răspuns:

Grumpy cat sau Pisica Morocanoasa, cum vrei sa-i spuiwinking

| Kriss96 a răspuns (pentru vangaelis):

Ah uite o funda pe degeaba. Grumpy Cat (pisica morocanoasa) nu este o rasa. Si poti intra pe net sa vezi cum stapana lui spune cu gura ei ca este o anomalie! Nu o rasa! Nu exista rasa Grumpy Cat! Halal logica..nici nu vreau sa-mi inchipui ce alte greseli catastrofale ai mai comis.

4 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Imi asum greseala. Am inteles cum se numeste pisica aia. Din neatentie.

| Kriss96 a răspuns:

Rasa lui Grumpy Cat se numeste Munchkin. Dar nu e o rasa cu fata trista. Nu vei gasi de cumparat o pisica la fel. Grumpy Cat este o pisica devenita celebra pe internet pentru ANOMALIA gurii, care o face morocanoasa. Dar alte exemplare nu vei gasi. Poti sa-i iei o pisica Munchkin, insa nu morocanoasa. Iar Grumpy Cat nu e o rasa cum a spus tantalaul de vangaprostelis.

| Elfi a răspuns:

De fapt, nu toat pisicile din rasa lui au fata trista, asa e el... si rasa lui se numeste munchkin... Munchkin sunt niste pisici cu picioare foarte scurte