| ElizaAndreea13 a întrebat:

Pisica mea a alunecat si a cazut.Eu stau la etajul 2 pe bucatica aia mica din afara gemului ( am uitat cum se chema) era uda fiind ca ploua.L-am gasit si l-am luat in casa si am vazut ca avea putin sange la buza cred ca s-a muscat cand a cazut.Nu stiti cumva cum as putea afla daca a patit ceva sau are ceva rupt?

Multumesc : Dau FUNDA pentru raspunsul cel mai bun.

9 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Du-te la veterinar cu pisica, poate a patit ceva mai grav parerea mea.

Pa, pa si pe viitor mai multa grija cu pisica!

| RTDRomania a răspuns:

Dul la veterinar sa faca raze X

| pisikutzza22 a răspuns:

Vezi daca schiopateaza sau miauna. daca se comporta normal nu are nimic.motanul meu a cazut de cateva ori de la etajul 2 si nu a patit nimic decat s-a speriat happy

| Giuvaer a răspuns:

Veterinarveterinarveterinarveterinar
DUO LA VETERINAR...

| katherinne a răspuns:

Pai daca pisoiul nu da semne ca ar fi ceva neinregula cu el, nu vad de ce ai putea sa iti faci griji, dar pentru orice eventualitate ai putea sa-l duci la un control la un medic veterinar sa fii mai sigura.

| IuliaaD a răspuns:

Eu in locul tau as merge la veterinar cu pisica big grin adica nu stiu daca poti afla daca are ceva rupt. veterinatii isi dau seama imediat :*

funda?big grin

| darckcloud a răspuns:

Cred ca trebuie sa o duci la veterinar...e posibil sa nu aiba nimic, dar nu poti sti sigur. Pana atunci atingeo usor pe tot corpul si vezi daca o doare undeva, ca sa iti poti da seama daca are ceva rupt... oricum daca avea dureri mieuna, deci stai linistita pisica mea a sarit de la etajul trei si nu a patit nimic. Sper sa fie bine

| ElizaAndreea13 explică:

Multumesc muult! Dupa mine toate ar fi castigatoare happy

| andreea_7247 a răspuns:

La veterinarwinking