| Verdes_Alexandra_1993 a întrebat:

Pisica mea a fost lovita de masina, și acum este liniștită în pat. Însă are dislocat umărul stâng. Exista vreo șansă să poată merge din nou în 4 lăbuțe? Se chinuie destul de tare stand doar în 3 lăbuțe. Am chemat veterinarul și mi-a spus sa ii panseluțe întreaga mana, dar după aceea si-a dat seama ca e dislocat umărul și nu mi-a mai spus ce sa fac. Pisicuta toarce, miauna, mananca. Asa ca, exista vreo șansă să poată merge din nou în 4 lăbuțe?

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Sigur ca da. Timpul rezolva orice.

| Gargant a răspuns:

Servus, Am patit si eu la fel. O sa se faca bine dar o sa dureze in jur de 1 luna... Bafta!