| Bombonica70 a întrebat:

Buna pisica mea mica a inghetat si pare ca va muri ce sa fac ca sa nu moara va rog am nevoie de ajutor. funda

Răspuns Câştigător
| Adele29 a răspuns:

Încălzește un prosop si pune pe ea..inveleste-o cu prosoape calde si poate își revine eu am avut iepurași mici si fiind la tara erau afara.i-am adus in casa si i-am învelit in prosoape calde si și-au revenit nici nu se mișcau...

5 răspunsuri:
| O734615555 a răspuns:

Bag-o la cuptorlaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| O734615555 a răspuns (pentru Bombonica70):

Ne bagam amandoi. Intrii tu prima ca esti fata.

Răspuns utilizator avertizat
| boombestforever a răspuns:

Pai repede ea un prosop incalzit inveleste-o da-i de mancare si ....baga-i gheulrutele in apa calduta asa am facut si eu cand pisica mea a inghetat si am facut asta si si-a revenit funda please! love struck si sper ca pisicuta ta sa se vindece :*