| Senorita2000 a întrebat:

Ce animal de companie sa-mi cumpar? Dar nu pisica pentru ca am.

10 răspunsuri:
| Smiley a răspuns:

Un caine:X:X

| Andra1024 a răspuns:

Un caine,perusi,papagali,pesti, hamster,porcusor de guineea,soparla,tarantula, iepuras, broasca testoasa etc.

| totElodia a răspuns:

Un caine. Stiu ca e un raspuns banal, dar cainii ne fac mai veseli si intotdeauna stiu sa ne aline durerea. Si daca-ti faci griji de relatia dintre pisica ta si cainele, nu te deranja prea mult. Pisicile si cainii se imprietenesc rapid.

| ThePoet a răspuns:

Soarece sau caine. Se potriveste perfect.

| BananaSuparata a răspuns:

Veveritze sunt foarte dragute si daca le dresaezi de mici le poti lasa prin casa... se catara pe candelabru))

| ioanadanny a răspuns:

Un catel canichewinking sau bichon...

| marialungu a răspuns:

Eute-as indruma sa iti cumperi un catel dar daca i o pisica s-ar putea sa nu se inteleaga dar depinde de ce rasa eu am un catel si o pisica si sa stii ca stau la casa si pisica mea o data la aparat pe catel care e mai mic si e un puiut de un caine mai mare... dar ai grija si ce rasa preferi depinde de par culoare. sau poti sa iti cumperi un iepuras nu stiu unde locuiesti la casa sau bloc, sau un hamster sau porcusor de guineea sau daca preferi pasarele poti sa iti iei un canar sau un papagal. dar sa stii ca animalele de rasa sunt destul de scumpe bafta sper ca te-am ajutat pupici si numai bine.

| redtulip a răspuns:

Eu am acvariu cu pesti si imi place foarte mult. Sunt frumosi, nu fac mizerie, colorati si usor de ingrijit.

| RallFy a răspuns:

Ia-ti un buldog sau un pitbull

| niko1209 a răspuns:

Pesti este cea mai buna alegere dar, poate sa ii manance pisica
(poti sa ii desparti) multa bafta