| Andya a întrebat:

Buna!
Pisicul meu nu poate merge cu o lăbuțăsad
Încearcă sa meargă dar șchioapătă.sad
Am încercat sa vad dacă are vreo așchie ceva in labuta dar nusad
Ce ar trebui sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| andrea_2949 a răspuns:

Ie-i apa calduta si ii dai pe picior sa stii ca e normal asa a facut al meu dar i-am dat cu apa calduta pe labuta si i-am pus ceva moale.

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Sa-l duci la veterinar. Poate e fracturata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate s-a lovit pune-i pasament dar mai bine du-l la medic veterinar

| Pancake a răspuns:

Awwh. saracutul. sad du-l la veterinar. e cel mai sigur. daca tu n-ai putut vedea nimic.
sper sa fie bine. kiss

| denissexo96 a răspuns:

Buna Anamaria. Poate ca ar trebui sa iti duci pisicul tau la un veterinar, si el sigur va sti ce problema are.

| Gaby13 a răspuns:

Sa o duci la veterinar