| aspicz27 a întrebat:

De dimineață înainte să plece la lucru mama mea a călcat cu tocul labuta catelusului meu. I-a curs sânge și are momente în care schioapata dar apoi își revine. Ar trebui să merg la medic cu el sau să mai aștept?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i maica-tii sa aiba mila!
Legat de schiopatatul cainelui, eu zic sa nu stai pe ganduri si sa-l duci la un medic veterinar.E posibil sa se si infecteze in acel loc, nefiind tratat la timp.Mai bine sa fii precaut/a, sa scapi de o grija.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Sigur ca trebuie sa mergi la medic. Poate e fractura (sau nu), dar trebuie sa-l vada.

| Juviia a răspuns:

Ar trebui sa mergi la vreun medic, ca sa ii faca ala pe acolo ceva. Daca mai stai poate deveni mai grav. Sper ca te.am ajutat!