| Gabitza a întrebat:

Buna prieteni! Vreau sa imi cumpar un catel shitzu. si nu prea stiu un site serios! Cine ma poate ajuta? happy
fundita pentru cine ma ajuta! happy
o zi placuta!

Răspuns Câştigător
| alissiasweet a răspuns:

Eu am catei shih-tzu de vanzare. daca vrei iti las id meu, si vb acolo, pot sa ti si arat daca vreihappy

| Kriss96 a răspuns (pentru alissiasweet):

Pacat ca intrebarea este postata acum mult timp..Altfel as fi oprit utilizatorul imediat. Poate chiar nu a stiut ca a incurajat samsarii dandu-ti tie funda si poate chiar cumparand un catelus.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.dvddresaj.wgz.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.shitzu.ro catei de vanzare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cu drag si cu toata disponibilitatea:am 6minuni de shitzu veritabili, 3 fetite si 3 baieti si vreau sa bucure de Craciun 6 inimi care au dragoste de animale1 TEL; 0723238836