| LostInSoul a întrebat:

Recent am cumparat un pui de husky in varsta de o luna jumatate, catelusul detine carnet de sanatate cu vaccinurile pe care le-a facut pana acum. Nu am mai avut pana acum catel si nu stiu ce mai este necesar sa ii fac ( inscriere, cip, taxa anuala, etc; si ce preturi au acestea). Va rog sa ma ajutati, dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ioana_Iioana_1987 a răspuns:

Eu am dat 100euro pe pasaport, cip, 3vaccinuri,, 2deparazitari interne, 2externe, si carnet de sanatate

1 răspuns: