| ridhimagupta a întrebat:

Buna sambata am adoptat 2 perusi de la "stapana" lor care nu avea grija de ei nu le facea curat nu le dadea de mancare problema este ca niciunul nu vrea sa manance le-am pus si baton si os de sepie de mancare dar nu vor sa manance.ce as putea face? Inca o problema as mai avea.pe langa ei 2 mai am o papagalita dimineata am vazut-o blocata cu capul intre gratii incercand sa intre la baiat in colivie ce sa fac.ps papagalita mea nu stie sa zboare cei 2 stiu su nu stiu daca cand o sa le dau drumul sa le dau drumul la toti sau pe rand papagalita noua e cam rea multumesc funda

1 răspuns:
| JustinBieber1 a răspuns:

Daca vrei sa le dai drumul in natura faci o alegere proasta. Mai bine pune-le muzica!