| Sasa1212 a întrebat:

Buna seara.Am și eu o cățelușa rasa bishon și vreau sa o duc la salon sa o spele și sa o tundă dar am o problema: a fost gestantă și are pui, vreau sa întreb dacă știe cineva dacă e bine sa o duc la salon sau sa mai aștept puii au 1 luna? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| GabyT10 a răspuns:

Atat timp cat alapteaza, nu este permisa baia, doar stergerea mameloanelor cu un prosop umed. Poti sa o duci la tuns dar nu-i face baie. Dupa intarcarea puilor poti sa o duci la salon sa-i faca baie, sa o rasfete happy

| Sasa1212 explică (pentru GabyT10):

OK.Multumesc mult pentru ajutor.

| GabyT10 a răspuns (pentru Sasa1212):

Cu mare drag.Multa sanatate blanosilor tai happy