| Sburatorul a întrebat:

Am si eu o "problema",, sau nu stiu sigur daca e.
De ziua mea, care a fost in vara, am primit un motanel micut de 3 luni. Pana nu de curand, era energic, alerga prin toata casa. In ultima perioada il vad ca doarme mai mereu... si ziua si noaptea.
Nu am ajuns la veterinar sa ii fac vaccinurile necesare pisicilor.
Ar fi vreun semn de ingrijorare ca doarme mai mereu? :-s

Răspuns Câştigător
| яоxs a răspuns:

Bună. Nu cred că are nimic, dar ar fi de preferat să îl duci la veterinar să îi facă vaccinurile.

| Sburatorul explică (pentru яоxs):

O sa il duc cat mai curand. sper. Doar sa ma gandesc cum il transport pana acolo. laughing Ma intrebam daca rezista in ghiozdan thinking dar mi se pare prea mic ghiozdanul pentru el. si in plus cine stie cum isi descarca nervii laughing

16 răspunsuri:
| ღRαmøOoღ a răspuns:

Nu-ti face grij. Nu are nimic happy [ dupa parerea mea ]. Din cauza temperaturii, pisica mea altceva decat sa doarma si sa manance nu stie laughing, mai se joaca cand ii vine ei happy. E din cauza atmodferei, nu cred ca are vreo legatura cu sanatatea.
P.S = nici eu nu i-am facut vaccinurile
O seara buna iti doresc! La multi ani pentru Sf. Ion daca ai pe cineva happy!

| petrica1111 a răspuns:

Poate e racit. poti sa-i dai un sfert de paracetamol pentru orice eventualitate.Dar nu alte pastile

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Nu. Starea noastra(cat si a animalelor) se leaga si de atmosfera din aer, si a anotimpului.bla bla. Deci, n-ai de ce sa te ingriorezi, e micuts. Funda?:*

| яоxs a răspuns:

Bună. Scuze, acum am văzut. Păi eu când mi-am dus căţelul la veterinar l-am băgat într-o căciula mare si călduroasa pe care nu o mai purtam. laughing. Succes oricum!

| Sburatorul explică (pentru яоxs):

Si l-ai tinut in brate?laughing
Ca motanul meu mai mult de 10-20 de secunde nu sta in brate, decat dupa o masa pentru gurmanzi. laughing

| яоxs a răspuns (pentru Sburatorul):

Bună. Da, în braţe l-am ţinut. Încearcă! Dacă zici că este şi mic sigur nu va face urât.
P.S. :Să mă ţii la curent!hee hee

| Sburatorul explică (pentru яоxs):

Sincer sa fiu, nu prea m-as risca sa il duc acolo fara sa il tin in ceva confortabil pentru el si din care nu poate sa fuga de nebun laughing. Ca el, inainte, obisnuia sa alerge pe scarile blocului, eventual intra in casa la oamenii care deschideau usa, si imi lua ceva timp pana reuseam sa il aduc inapoi laughing.
O sa incerc cu un geamantan mai mjilociu, il inchid doar 3 sferturi si pun un prosop inauntru sa nu il zgarie,, prea tare laughing
Dar inainte de asta o sa ma duc zilele astea sa vad cand are deschis veterinarul thinking

| яоxs a răspuns (pentru Sburatorul):

Cu geamantanul?! Nu cred că va avea vreo şansa să scape. Oricum, important este să ajungeţi la veterinar. Succes!

| Sburatorul explică (pentru яоxs):

Eh, nu ditamai geamantaul laughing Un bagaj de mana big grin. Si nu il inchid complet. cat sa nu se supere pe minelaughing.

| яоxs a răspuns (pentru Sburatorul):

laughing. Ok. Să îmi povesteşti ce ai făcut.

| Sburatorul explică (pentru яоxs):

Inteles, sa traiti. laughing Plec acum (fara motanel) sa vad cand e deschis. laughing

| Sburatorul explică (pentru яоxs):

Pfiuu, nu am reusit nici pana azi sa ajung acolo laughing Dar totul e stabilit pentru maine dimineata. Am testat ''gentuta'' si nu a reactionat urat cand l-am scos din ea. laughing

| яоxs a răspuns (pentru Sburatorul):

Bună. Mă bucur laughing! Dacă vrei lasă-mi id-ul tău într-un mesaj privat, şi vorbim pe mess pentru că aici este un pic mai greu şi mesajele le primesc cu, câteva minute întârziere.big grin.

| Sburatorul explică (pentru яоxs):

Mie mi-a aparut cu o ora intarziere laughing. Ti-am trimis. big grin

| яоxs a răspuns (pentru Sburatorul):

Nu pot trimite mesaje că sunt junior big grin. Am primit mesajul şi te-am băgat în listă. Mai urmează să îmi dai add.