| Anuta07 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am cumparat un bichon maltez de la pet shop. pe drum spre casa a inceput sa vomite iar cand am ajuns acasa s-a simtit mai bine. dar azi doarme cam muult, nu prea are chef de nimic si boticul lui e fierbinte. Dimineata era mai energic si se juca si alerga. Sincer a mancat destul de mult azi. Cred ca nu e asa grav dar am zis sa vad ce parere aveti.

3 răspunsuri:
| Adrian_Paraschiv_1993 a răspuns:

Du-te cu el la veterinar!

| ciulizabela a răspuns:

Ii bine, doar ca el, cum a fost pe drum nu s-a simtit bine si duritatea de rau a tinut si dupa ce a coborat din masina.
Daca vezi ca trece inca 2 zile si nu se comporta normal du-l la veterinar.

| Anuta07 explică (pentru ciulizabela):

M-as fi dus deja..mai ales sa intreb ce vaccinuri sa ii mai fac si altele.dar stii cum e..cu Craciunul asta