| Opsitar_Cornel_1998 a întrebat:

Azi sau maine trebuie sa imi fete o iepuroaica,si nu si-a facut cuibul eu i-am pus in lada in care sta, de o saptamana iarba...ca daca fata sa nu fete puii pe nici un asternut, de ce nu si-a facut cuibul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte cu o zi sa fete isi rupe singura par de pe burta si isi face singura cuib. Poate sa mai intarzie o zi sau doua, stai linstit ca isi face ea singura cuib.E bine ca i-ai pus iarb, cand ii va veni vremea isi va face cuib din iarba si mult puf.