| Ambrienda a întrebat:

Dece..de ceva timp sunt pasionata de un hobby, ador sa fac poze.Mi-am creeat o pagina cu poze facute 100% de mine.Imi puteti zice daca sunt talenta macar un pic..sau daca sa ma las? astept pareri :3
https://www.facebook.com/pages/Gabriela-photography/5310 59373645007

3 răspunsuri:
| Ambrienda explică:

Scuzati-ma pentru greseala. "deci" happy

| Temmary a răspuns:

WOOOW! Te pricepi de minune la fotografiat! happy Si mie imi place sa mai fac poze, dar nu imi ies foarte bine sad... Adica unele ies, altele nu. Oricum, iti zic asta foarte sincer, ai un talent innascut! Esti un fotograf minunat! happy :3

| Ambrienda explică (pentru Temmary):

Multumesc mult! :* Nici mie nu imi ies toate, dar nu renunt usor :3